datum aukce 24. 02. 2019 13:30
168
prodáno za: 650 000 EUR
vyvolávací cena: 380 000 EUR

12. Šafařík Jan

Pařížský boulevard - odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.; potvrzení pravosti a restaurátorská expertiza Zora Grohmanová

signatura sign. LD Šafařík Paris
technika olej, plátno
rozměr 60 x 75 cm

Sál 650 000 EUR 24. 02. 2019 13:57:27
Sál 600 000 EUR 24. 02. 2019 13:57:22
Sál 550 000 EUR 24. 02. 2019 13:57:18
Sál 500 000 EUR 24. 02. 2019 13:57:12
Sál 490 000 EUR 24. 02. 2019 13:57:11
Sál 480 000 EUR 24. 02. 2019 13:57:08
Sál 470 000 EUR 24. 02. 2019 13:57:04
Sál 460 000 EUR 24. 02. 2019 13:57:03
Sál 450 000 EUR 24. 02. 2019 13:56:56
Sál 440 000 EUR 24. 02. 2019 13:56:56
Sál 430 000 EUR 24. 02. 2019 13:56:53
Sál 420 000 EUR 24. 02. 2019 13:56:51
Sál 410 000 EUR 24. 02. 2019 13:56:48
Sál 400 000 EUR 24. 02. 2019 13:56:44
Sál 390 000 EUR 24. 02. 2019 13:56:42
Sál 380 000 EUR 24. 02. 2019 13:56:37