#7

František Čermák
(1904)

napodobitel - Dalibor v žaláři

František Čermák - napodobitel - Dalibor v žaláři
#7

František Čermák
(1904)

obrazy a kresby
273 zobrazení
14 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
21. 4. 2022 19:00

114 x 82
2. pol. 19. století

olej/plátno (1)