#6

Grete Schmied - Passer - Jižní krajina s městem

#6

obrazy a kresby
1 limit
516 zobrazení
74 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
21. 4. 2022 19:00

53 x 80 cm
1937
1901 - 1998

1937, olej/plátno, sign. Vlevo dole Grete Schmied 1937, rám (1)