#14

Pár barokních váz

Pár barokních váz
Pár barokních váz
Pár barokních váz
Pár barokních váz
#14

Pár barokních váz

Antique
367 zobrazení
20 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
21. 4. 2022 19:00

výška 38 cm
18. století

18. století, fajáns, smetanová glazura, osmiboký, baňatý tvar, malba pestrými emaily, motivy krajiny s architekturou a ptáci na větévkách, značeno JK, Delft (1)