rozměr | výška 38 cm |
rok | 18. století |
18. století, fajáns, smetanová glazura, osmiboký, baňatý tvar, malba pestrými emaily, motivy krajiny s architekturou a ptáci na větévkách, značeno JK, Delft (1)
rozměr | výška 38 cm |
rok | 18. století |