5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

olej/karton, rytá signatura V. Pavlík vpravo dole, rám(1)

22 000 CZK
vyvolávací cena:
16 000 CZK

1946, olej/plátno, sign. vpravo dole J. Mezerová 1946, rám (1)

76 000 CZK
vyvolávací cena:
14 000 CZK

olej/plátno, sign. vpravo dole Orlik, na zadní straně popsáno, rám (1)

23 000 CZK
vyvolávací cena:
14 000 CZK
98 000 CZK
vyvolávací cena:
28 000 CZK

olej/plátno, sign. vpravo dole Orlik, rám (1)

74 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

1937, olej/plátno, sign. Vlevo dole Grete Schmied 1937, rám (1)

vyvolávací cena:
14 000 CZK
vyvolávací cena:
16 000 CZK

1. třetina 20. století, mramor, dle sdělení majitele byla kopie sochy zhotovena v dílnách..

13 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

1942, popsáno vpravo dole: Dante: Ráj. zpěv: 9 Konůpek 42, tuš a akvarel/papír (1)

16 000 CZK
vyvolávací cena:
9 000 CZK

1929, monogramováno vpravo dole KpK 29, tuš a akvarel/papír (1)

vyvolávací cena:
4 000 CZK

1907, porcelán, sign. E. Dammann, pestrá malba krajiny s koupajícími dětmi a kachnami (1)

16 000 CZK
vyvolávací cena:
9 000 CZK

kolem 1930, zn. Rosenthal, hranolová schránka, na vrchu plastika chlapce s tučňákem, stroj bez..

3 600 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

kolem 1900, střední Evropa, litina, patinovaná (1)

vyvolávací cena:
20 000 CZK

18. století, fajáns, smetanová glazura, osmiboký, baňatý tvar, malba pestrými emaily, motivy..

11 000 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

kolem 1815, severní Čechy, válcový tvar, broušené plastické podélné květy, jemně řezané vázy s..

6 000 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

kolem 1815, severní Čechy, sklo čiré, válcový, dole projmutý tvar, broušené svislé žlábky, oválný..

22 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

kolem 1840, Harrachovská sklárna, sklo čiré, foukané, bohatě broušené Soukromá sbírka Praha,..

40 000 CZK
vyvolávací cena:
16 000 CZK

kolem 1840, Čechy, sklo čiré, bohatě broušené, plastické srdčité motivy, víko s asymetrickou..