Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#9
5
A. Meier - Portrét dámy v krajkovém čepci
#9
5
434 zobrazení
16 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
2. 12. 2021 19:00
5. eAukce 100 + 100 ArtKabinet
Aukční katalog
65 x 52,5 cm (s rámem 104 x 89 cm)
1829
1829, signováno vpravo AMeier 1829 , olej/plátno, rentoilováno, řezaný dekorativní zlacený rám
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript