#9

A. Meier - Portrét dámy v krajkovém čepci

#9

434 zobrazení
16 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
2. 12. 2021 19:00

65 x 52,5 cm (s rámem 104 x 89 cm)
1829

1829, signováno vpravo AMeier 1829 , olej/plátno, rentoilováno, řezaný dekorativní zlacený rám