#69

Dvojstěnná číška "Náboženská"

Dvojstěnná číška "Náboženská"
Dvojstěnná číška "Náboženská"
Dvojstěnná číška "Náboženská"
Dvojstěnná číška "Náboženská"
Dvojstěnná číška "Náboženská"
#69

Dvojstěnná číška "Náboženská"

Glass
395 zobrazení
12 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
2. 12. 2021 19:00

výška 9,5 cm
poč. 20. století

počátek 20. století, sklo čiré s rubínovou lazurou, fazetované, vložená zlatá fólie malovaná švarclotem, motivy Ukřižování, Zvěstování a Narození, značeno Col:da, na dně Panna Maria, pravděpodobně dílna J. Pohla v Novém Boru