rozměr | výška 9,5 cm |
rok | poč. 20. století |
počátek 20. století, sklo čiré s rubínovou lazurou, fazetované, vložená zlatá fólie malovaná švarclotem, motivy Ukřižování, Zvěstování a Narození, značeno Col:da, na dně Panna Maria, pravděpodobně dílna J. Pohla v Novém Boru