technika | sklo čiré, broušené a ryté |
rozměr | 20,7 x 11 x 3,7 cm |
rok | 40. léta 20. století |
autor | 1903-1991 |
návrh 40. léta, unikát, signováno L. Smrčková, Srov.: MELNIKOVÁ-PAPOUŠKOVÁ, Naděžda. Skleněný sen Ludviky Smrčkové. Praha: Aventinum, 1948, obr. 45 (2)