#7

F. Čížek - Hrad Rychmburk u Skutče

#7

1 limit
348 zobrazení
1 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
24. 6. 2021 19:00

1937, olej/plátno fix. na kartonu, 46 x 53 cm, sign. vpravo dole F. Čížek 1937, rám