datum aukce 24. 06. 2021 19:00
90
prodáno za: 1 000 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

7. F. Čížek - Hrad Rychmburk u Skutče

1937, olej/plátno fix. na kartonu, 46 x 53 cm, sign. vpravo dole F. Čížek 1937, rám

*****2 1 000 CZK 24. 06. 2021 19:03:10