datum aukce 24. 06. 2021 19:00
8
147
prodáno za: 3 500 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

4. Josef Konečný (1909 - 1989) - Podzimní kytice ve váze

olej/plátno, 70 x 60 cm, sign. vlevo dole J. Konečný, lehce poškozený rám

*****6 3 500 CZK 24. 06. 2021 19:01:56