datum aukce 24. 06. 2021 19:00
83
vyvolávací cena: 2 000 CZK

2. Ladislav Ehrlich (1886 - 1965) - Z ochozu u Drábských světniček

1929, olej/karton, 32 x 42 cm, sign. vlevo dole L. Ehrlich 29, rám, lehce poškozená malba a rám