datum aukce 24. 06. 2021 19:00
2
114
prodáno za: 13 000 CZK
vyvolávací cena: 6 000 CZK

18. Karel Šimůnek (1869 - 1942) - Dívka se škraboškou

1926, akvarel, tužka/papír, ovál 44 x 34 cm, signováno tužkou K. Šimůnek 1926, pasparta, sklo, rám, zažloutlý papír

*****1 13 000 CZK 24. 06. 2021 19:07:21