datum aukce 24. 06. 2021 19:00
107
prodáno za: 4 000 CZK
vyvolávací cena: 4 000 CZK

17. Jaromír Stretti - Zamponi (1882 - 1959) - Pohled na Pražský hrad v zimě

1911, lept/papír, 35,5 x 33 cm, značeno ve štočku, sign. Tužkou vpravo dole Stretti - Zamponi, pasparta, sklo, rám

*****4 4 000 CZK 24. 06. 2021 19:06:59