datum aukce 24. 06. 2021 19:00
5
85
prodáno za: 1 600 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

16. Jan Bauch (1898 - 1995) - Homér

1973, litografie/papír, 41 x 33 cm, autorský tisk, signováno tužkou, věnování, pasparta, sklo, rám

*****4 1 600 CZK 24. 06. 2021 19:06:36