#130

Secesní džbán na víno

Secesní džbán na víno
Secesní džbán na víno
Secesní džbán na víno
#130

Secesní džbán na víno

Glass
3 limity
331 zobrazení
12 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
24. 6. 2021 19:00

poč. 20. století, WMF, sklo zelené, opticky žebrované, protáhlý tvar, cínová montáž, na spodní hraně plastický motiv dvou dívek, výrazné ucho a zátka, značeno, výška 37 cm