datum aukce 24. 06. 2021 19:00
87
vyvolávací cena: 1 000 CZK

11. Krajina s břízami

kvaš/papír, 24 x 33 cm, 1. čtvrtina 20. století, signováno vlevo dole tužkou nečitelně, pasparta, sklo, rám