#11

Krajina s břízami

Krajina s břízami
Krajina s břízami
Krajina s břízami
Krajina s břízami
#11

Krajina s břízami

Drawings and Graphics
307 zobrazení
1 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
24. 6. 2021 19:00

kvaš/papír, 24 x 33 cm, 1. čtvrtina 20. století, signováno vlevo dole tužkou nečitelně, pasparta, sklo, rám