#82

Jan Lichtág (1898-1985) - Sousoší

#82

Porcelain
399 zobrazení
18 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
20. 5. 2021 19:00

v. 34 cm
1925 - 1926
signováno Lichtág a Lg 1926
1898-1985

návrh 1925 - 1926, porcelán, glazovaný, provedení Státní odborná škola keramická v Karlových Varech, drobně odborně restaurováno, drobné oťuky zespodu. Lit.: LICHTAG, David Christian. Sochař a keramik Jan Lichtág (1898-1985). Brno: Masarykova univerzita, 2014, s. 59, obr. 1. (2)