rozměr | v. 34 cm |
rok | 1925 - 1926 |
signatura | signováno Lichtág a Lg 1926 |
autor | 1898-1985 |
návrh 1925 - 1926, porcelán, glazovaný, provedení Státní odborná škola keramická v Karlových Varech, drobně odborně restaurováno, drobné oťuky zespodu. Lit.: LICHTAG, David Christian. Sochař a keramik Jan Lichtág (1898-1985). Brno: Masarykova univerzita, 2014, s. 59, obr. 1. (2)