Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#5
5
Josef Kriehuber
(1800 – 1876)
Portrét dámy v bílých šatech
#5
5
Josef Kriehuber
(1800 – 1876)
Portrét dámy v bílých šatech
Drawings and Graphics
471 zobrazení
8 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
20. 5. 2021 19:00
Josef Kriehuber
Prohlédnout autora
2. eAukce 100 + 100 ArtKabinet
Aukční katalog
19 x 15 cm
kolem 1840
kolem 1840, tužka, akvarel, běloba/papír, signováno tužkou vpravo dole, původní zlacený rám
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript