#5

Josef Kriehuber
(1800 – 1876)

Portrét dámy v bílých šatech

Josef Kriehuber (1800 - 1876) - Portrét dámy v bílých šatech
#5

Josef Kriehuber
(1800 – 1876)

Portrét dámy v bílých šatech

Drawings and Graphics
471 zobrazení
8 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
20. 5. 2021 19:00

19 x 15 cm
kolem 1840

kolem 1840, tužka, akvarel, běloba/papír, signováno tužkou vpravo dole, původní zlacený rám