#9

Tanečnice v bílých čatech, Březová

#9

Porcelain
4 limity
468 zobrazení
2 300 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
25. 2. 2021 19:00

výška 26,5 cm
30. léta 20. století

30. léta, porcelán, smetanová glazura, částečně biskvitový porcelán, návrh Bucher?, Březová, značeno