rozměr | výška 26,5 cm |
rok | 30. léta 20. století |
30. léta, porcelán, smetanová glazura, částečně biskvitový porcelán, návrh Bucher?, Březová, značeno
rozměr | výška 26,5 cm |
rok | 30. léta 20. století |