Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#8
7
Sedící loutnistka, Slavkov
#8
7
Sedící loutnistka, Slavkov
Porcelain
9 limitů
474 zobrazení
16 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
25. 2. 2021 19:00
1. eAukce 100 + 100 ArtKabinet
Aukční katalog
výška 13,5 cm
30. léta 20. století
30. léta, růžový a bílý porcelán, jemně malováno platinou, návrh Emil Stefan, kolem 1935, Slavkov, značeno
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript