Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#17
5
Orientální tanečnice s hadem I., lmenau
#17
5
Porcelain
8 limitů
481 zobrazení
9 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
25. 2. 2021 19:00
1. eAukce 100 + 100 ArtKabinet
Aukční katalog
výška 18 cm
30. léta 20. století
30. léta, porcelán, malba zelení a zlatem, č. modelu 333, Galluba & Hofmann, Ilmenau, značeno
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript