#15

Papageno, Ilmenau

Papageno, Ilmenau
Papageno, Ilmenau
Papageno, Ilmenau
Papageno, Ilmenau
#15

Papageno, Ilmenau

Porcelain
1 limit
475 zobrazení
2 800 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
25. 2. 2021 19:00

výška 19 cm
30. léta 20. století

30. léta, porcelán, malováno zlatem a červení, č. modelu 88, Galluba & Hofmann, Ilmenau, značeno