technika | sklo čiré,hutně tvarované |
rozměr | v. 34 cm, p. 28 cm |
rok | 2005 |
signatura | signováno a datováno |
autor | 1922 - 2018 |
zhotoveno 2005, unikát, autorská práce provedená s mistrem J. Pačínkem. (1)
rozměr | v. 34 cm, p. 28 cm |
rok | 2005 |
autor | 1922 - 2018 |