#140

René Roubíček (1922 - 2018) - Mísa

#140

Modern glass
516 zobrazení
30 000 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
25. 2. 2021 19:00

sklo čiré,hutně tvarované
v. 34 cm, p. 28 cm
2005
signováno a datováno
1922 - 2018

zhotoveno 2005, unikát, autorská práce provedená s mistrem J. Pačínkem. (1)