#12

Tanečnice charlestonu, Hutschenreuther

#12

Porcelain
5 limitů
413 zobrazení
2 400 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
25. 2. 2021 19:00

výška 15,5 cm
30. léta 20. století

30. léta, porcelán, jemně zlaceno, návrh K. Tutter, Hutschenreuther, značeno