#1

Baletka v krinolíně, Rosenthal

#1

Porcelain
507 zobrazení
4 100 Kč
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
ArtKabinet Zíka spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
25. 2. 2021 19:00

výška 15 cm, šířka 24 cm
1929

zhotoveno 1929, porcelán, jemně zlaceno, návrh Dorothea Charol, 1914, č. modelu 306, Rosenthal, značeno