datum aukce 17. 05. 2021 19:30
109
vyvolávací cena: 7 000 CZK

9. Johann Jacob Hoch (1750-1829)

POHLED K VÍDEŇSKÉ KATEDRÁLE SV. ŠTĚPÁNA 1814 Kvaš na papíře, 190x230 mm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo dole "Joh. Jacob Hoch f. 1814". Paspartováno, rámováno, zaskleno.