#425

SALONNÍ STOLEK

SALONNÍ STOLEK
SALONNÍ STOLEK
SALONNÍ STOLEK
#425

SALONNÍ STOLEK

varia, nábytek
228 zobrazení
22 000 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
17. 5. 2021 19:30

Rusko (?) konec 19. stol. Elegantní nízký stolek na lvích tlapách, řezbované lipové dřevo, zlacení, bílý lak. Horní deska z růžové scaglioly. Stav B. Drobné oděrky na hranách desky.