Francie
pol. 19. stol.
Štíhlá komoda se šesti zásuvkami s vypouklou přední stranou, stojící na esovitě prohnutých nohách. Korpus z listnatého dřeva dýhovaný ořechovou dýhou, zásuvky - ořechem dýhovaný dub. Osazeno zlaceným bronzovým kováním. Rozměr 84x39x26 cm.
Stav C.