#424

MANŽETNÍK

MANŽETNÍK
MANŽETNÍK
MANŽETNÍK
#424

MANŽETNÍK

varia, nábytek
298 zobrazení
6 000 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
17. 5. 2021 19:30

Francie pol. 19. stol. Štíhlá komoda se šesti zásuvkami s vypouklou přední stranou, stojící na esovitě prohnutých nohách. Korpus z listnatého dřeva dýhovaný ořechovou dýhou, zásuvky - ořechem dýhovaný dub. Osazeno zlaceným bronzovým kováním. Rozměr 84x39x26 cm. Stav C.