#416

DANTE

DANTE
#416

DANTE

varia, nábytek
351 zobrazení
1 300 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Vyvolávací cena: 900 Kč
17. 5. 2021 19:30

Itálie, 19. / 20. stol. Dekorativní busta renesančního básníka a učence v čapce ověnčené vavříny, na leštěném kamenném soklu válcovitého tvaru. Bílý mramor (alabastr), v. busty 15 cm, celková v. vč. soklu 24 cm. Neznačeno. Stav B. Prasklina.