DVOJICE TABATĚREK
poč. 20. stol.
Stříbrná tabatěrka obdélného tvaru s konkávně projmutými rohy, víčko na stěžejce, Ag 925/1000, celková hmotnost 94,73 g, 10x5x2,4 cm, značeno výrobcem. - Obdélné pouzdro na cigarety, obecný kov černě patinovaný, víko na stěžejce je zdobeno iniciálou vykládanou diamantovými routami (částečně vypadané), pozlacený patentní uzávěr, 12x8x2 cm, značeno sériovým číslem "2361".
Stav A-B.
Osvědčení puncovního úřadu.