#413

USA, Maryland, Baltimore, Baltimore Silversmith`s Mfg. Co.,

#413

varia, nábytek
1 limit
650 zobrazení
1 800 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
17. 5. 2021 19:30

DVOJICE TABATĚREK poč. 20. stol. Stříbrná tabatěrka obdélného tvaru s konkávně projmutými rohy, víčko na stěžejce, Ag 925/1000, celková hmotnost 94,73 g, 10x5x2,4 cm, značeno výrobcem. - Obdélné pouzdro na cigarety, obecný kov černě patinovaný, víko na stěžejce je zdobeno iniciálou vykládanou diamantovými routami (částečně vypadané), pozlacený patentní uzávěr, 12x8x2 cm, značeno sériovým číslem "2361". Stav A-B. Osvědčení puncovního úřadu.