#412

KALAMÁŘ

KALAMÁŘ
#412

KALAMÁŘ

varia, nábytek
321 zobrazení
4 000 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
17. 5. 2021 19:30

Západní Evropa, 19. / 20. stol. Stolní kalamář subtilních forem a luxusního provedení v červeném achátu (centrální kulovitá nádobka na inkoust o Ø ca 5 cm, s odklopným bronzovým víčkem završeným achátovou kuličkou) a bronzové montáži čtvercového půdorysu na čtyřech nožkách a se dvěma postranními opěrkami na psací potřeby, zdobenými opět každá třemi kuličkami z achátu, 10x11x8,5 cm, neznačeno. Stav A/B.