#407

PÁROVÉ SVÍCNY

PÁROVÉ SVÍCNY
PÁROVÉ SVÍCNY
PÁROVÉ SVÍCNY
#407

PÁROVÉ SVÍCNY

varia, nábytek
1 limit
330 zobrazení
5 400 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
17. 5. 2021 19:30

Francie, 1. třetina 19. stol. Dvojice jednoplamenných svícnů v klasicistním tvarosloví, tvořených patinovanou figurkou putta nesoucího ormolu zvonovitý svícník a stojícího na rovněž zlaceném vyšším cylindrickém soklu se širokou podstavou, zdobeno raženými ornamentálními vzory, v. 19 cm. Stav B.