Francie,
1. třetina 19. stol.
Dvojice jednoplamenných svícnů v klasicistním tvarosloví, tvořených patinovanou figurkou putta nesoucího ormolu zvonovitý svícník a stojícího na rovněž zlaceném vyšším cylindrickém soklu se širokou podstavou, zdobeno raženými ornamentálními vzory, v. 19 cm.
Stav B.