#404

ČTVERO ROČNÍCH OBDOBÍ

ČTVERO ROČNÍCH OBDOBÍ
ČTVERO ROČNÍCH OBDOBÍ
ČTVERO ROČNÍCH OBDOBÍ
ČTVERO ROČNÍCH OBDOBÍ
ČTVERO ROČNÍCH OBDOBÍ
ČTVERO ROČNÍCH OBDOBÍ
ČTVERO ROČNÍCH OBDOBÍ
#404

ČTVERO ROČNÍCH OBDOBÍ

varia, nábytek
316 zobrazení
9 000 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
17. 5. 2021 19:30

Patrně jižní Německo, 19. / 20. stol. Čtveřice podmaleb na skle představuje personifikace čtyř ročních období, malovaných temperou podle tradičních vzorů v rokokovém tvarosloví, s německými popisky ve zlacených kartuších ve spodní části výjevu. Ca 30x21,5 cm. Rámováno, zaskleno. Stav A-B.