#403

PANNA MARIA PASOVSKÁ

PANNA MARIA PASOVSKÁ
#403

PANNA MARIA PASOVSKÁ

varia, nábytek
5 limitů
468 zobrazení
19 000 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
17. 5. 2021 19:30

19. stol. Olej na dřevě, 22,5x17,5 cm. Rámováno. Stav odpovídající stáří. V levé horní časti prasklé dřevo.