Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#403
7
PANNA MARIA PASOVSKÁ
#403
7
PANNA MARIA PASOVSKÁ
varia, nábytek
5 limitů
468 zobrazení
19 000 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
17. 5. 2021 19:30
9. online aukce starožitností a uměleckých předmětů
Aukční katalog
19. stol. Olej na dřevě, 22,5x17,5 cm. Rámováno. Stav odpovídající stáří. V levé horní časti prasklé dřevo.
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript