#402

MADONA SVATOTOMSKÁ

MADONA SVATOTOMSKÁ
#402

MADONA SVATOTOMSKÁ

varia, nábytek
1 limit
562 zobrazení
16 000 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
17. 5. 2021 19:30

Střední Evropa, 19. stol. Korunovaná madona ikonografického typu Hodegetria, zlacené pozadí. Olej na plátně, 86x50 cm. Rámováno, rentoilováno. Stav restaurováno.