datum aukce 17. 05. 2021 19:30
7
295
prodáno za: 27 000 CZK
vyvolávací cena: 15 000 CZK

40. Bohumír Matal (1922-1988)

PETROV kolem r. 1950 Olej na papíře, 49,4x44,2 cm. Rámováno, zaskleno. Opatřeno potvrzením autenticity díla od Mgr. Martiny Mrázové (Švikové). Stav B.

*****7 27 000 CZK 17. 05. 2021 19:46:41
*****6 26 000 CZK 17. 05. 2021 19:46:35