datum aukce 17. 05. 2021 19:30
9
181
prodáno za: 5 000 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

39. Vilém Plocek (1905-2001)

ZAKOTVENÁ LOĎKA 1973 Tempera na kartonu, 39x50 cm, sign. a dat. vpravo dole "Vilém Plocek 1973". Rámováno. Stav A.

*****3 5 000 CZK 17. 05. 2021 19:46:22
*****6 4 500 CZK 17. 05. 2021 19:46:12
*****2 4 000 CZK 17. 05. 2021 19:46:06