datum aukce 17. 05. 2021 19:30
33
425
prodáno za: 22 000 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

38. Richard Fremund (1928-1969)

DŮM S ČERVENOU STŘECHOU 1949 Tempera na papíře, 43x61 cm, sign. a dat. tužkou vlevo nahoře "fremund 49". Rámováno, zaskleno. Stav A.

*****7 22 000 CZK 17. 05. 2021 19:45:53
*****6 21 000 CZK 17. 05. 2021 19:45:46