datum aukce 17. 05. 2021 19:30
109
prodáno za: 2 900 CZK
vyvolávací cena: 2 900 CZK

37. Bedřich Petrovan (1908-1986)

MORAVSKÁ VESNICE 1944 Tempera na papíře, 21,5x29,5 cm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo dole "B. Petrovan. 44". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.

*****1 2 900 CZK 17. 05. 2021 19:45:30