datum aukce 17. 05. 2021 19:30
5
183
prodáno za: 9 000 CZK
vyvolávací cena: 7 500 CZK

36. František Myslivec (1890-1965)

LETNÍ KRAJINA PŘED BOUŘÍ Olej na plátně, 74x98 cm, sign. vpravo dole "Fr. Myslivec". Rámováno. Opatřeno potvrzením autenticity díla od autorovy vnučky. Stav A.

*****9 9 000 CZK 17. 05. 2021 19:45:15