datum aukce 17. 05. 2021 19:30
16
552
prodáno za: 42 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 CZK

35. Antonín Hudeček (1872-1941)

ROZKVETLÁ LOUKA S ALEJÍ Olej na kartonu, 57x71 cm, sign. vpravo dole "Ant. Hudeček". Rámováno. Stav A.

*****2 42 000 CZK 17. 05. 2021 19:45:02
*****6 40 000 CZK 17. 05. 2021 19:45:00
*****2 38 000 CZK 17. 05. 2021 19:44:51