datum aukce 17. 05. 2021 19:30
3
227
prodáno za: 18 000 CZK
vyvolávací cena: 14 000 CZK

34. Ota Bubeníček (1871-1962)

KRAJINA S MRAČNY Olej na kartonu, 35,5x36,7 cm, sign. vpravo dole "O Bubeníček". Rámováno, zaskleno. Stav A/B.

*****0 18 000 CZK 17. 05. 2021 19:44:36