datum aukce 17. 05. 2021 19:30
2
159
prodáno za: 13 000 CZK
vyvolávací cena: 12 000 CZK

33. Rudolf Kundera (1911-2005)

CAPRI 1936 Olej na překližce, 24,5x31 cm (výřez rámu), sign., dat. a zn. vpravo dole "Kundera / 36. Capri". Na zadní straně přípis: " "Pohled s Capri" olej 1936. Rud. Kundera, ak. mal. Brno...". Rámováno, zaskleno. Stav A.

*****4 13 000 CZK 17. 05. 2021 19:44:20