Itálie, 20. stol.
Řetízek ze žlutého zlata s kroužkovým řetízkovým uzávěrem. Italské výrobní značky, ryzostní číslo, puncovní zn. Z-35.
Au ryzost
750/1000.
Celková hmotnost 3,73 g, d. 59 cm.
Stav A.