Itálie, 20. stol.
Řetízek ze žlutého zlata s kroužkovým řetízkovým uzávěrem. Italská výrobní značka, puncovní zn. Z-35.
Au ryzost
750/1000.
Celková hmotnost 5,47 g, d. 68 cm.
Stav A.