Itálie, 20. stol.
Řetízek ze žlutého zlata s kroužkovým řetízkovým uzávěrem. Italské výrobní značky, ryzostní čísla, puncovní zn. Z-35.
Au ryzost
750/1000.
Celková hmotnost 6,90 g, d. 53 cm.
Stav A.