datum aukce 17. 05. 2021 19:30
188
prodáno za: 45 000 CZK
vyvolávací cena: 45 000 CZK

32. Karl Kaufmann (1843-1902)

BENÁTKY Olej na plátně, 31,5x63 cm, sign. vpravo dole "Karl Kaufmann". Rámováno. Stav A.

*****3 45 000 CZK 17. 05. 2021 19:44:05