Itálie, 20. stol.
Řetízek ze žlutého zlata s kroužkovým řetízkovým uzávěrem. Italské výrobní značky, ryzostní číslo, puncovní zn. Z-35.
Au ryzost
750/1000.
Celková hmotnost 9,80 g, d. 60 cm.
Stav A.