#318

ZLATÝ NÁHRDELNÍK

ZLATÝ NÁHRDELNÍK
#318

ZLATÝ NÁHRDELNÍK

Jewelery
4 limity
271 zobrazení
25 000 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
17. 5. 2021 19:30

Egypt, 20. stol. Dámský náhrdelník ze žlutého zlata v podobě masivního, filigránem oplétaného řetězu, zásuvné zapínání s pojistkou. Egyptské puncovní značky. Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 750/1000. Celková hmotnost 29,7 g, d. 42 cm. Stav A.