Egypt, 20. stol.
Dámský náhrdelník ze žlutého zlata v podobě masivního, filigránem oplétaného řetězu, zásuvné zapínání s pojistkou. Egyptské puncovní značky. Osvědčení puncovního úřadu.
Au ryzost
750/1000.
Celková hmotnost 29,7 g, d. 42 cm.
Stav A.