#317

ZLATÝ NÁRAMEK

ZLATÝ NÁRAMEK
#317

ZLATÝ NÁRAMEK

Jewelery
4 limity
381 zobrazení
12 000 Kč
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Aukční dům Zezula, s.r.o.
Vyvolávací cena: 9 900 Kč
17. 5. 2021 19:30

Dámský náramek ze žlutého zlata, splétaný ze dvou řetízkových pásků a na vnější straně zdobený aplikovanými kuličkami, zásuvné zapínání s pojistkou. Značeno ryzostním číslem a puncovní značkou "list". Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 750/1000. Celková hmotnost 15,63 g, d. 18 cm. Stav A/B.