Dámský náramek ze žlutého zlata, splétaný ze dvou řetízkových pásků a na vnější straně zdobený aplikovanými kuličkami, zásuvné zapínání s pojistkou. Značeno ryzostním číslem a puncovní značkou "list". Osvědčení puncovního úřadu.
Au ryzost
750/1000.
Celková hmotnost 15,63 g, d. 18 cm.
Stav A/B.